Kdo jsem

Ondřej Píštěk DiS.

Kdo jsem profesionálně

Pracuji jako IT administrátor ve větší korporaci, která působí v sektoru výroby stavebních materiálů v mnoha zemích světa. Mou specializací jsou technologie zálohování a datových center. Vyznám se v elektronice, webových systémech, Google aplikacích a baví mě internetová a softwarová bezpečnost.

Kdo jsem osobně

Žiji v Brně, mám malou dceru a stejně jako ona se snažím pořád objevovat nové věci. Jsem nadšeným cyklistou, amatérským fotografem a akvaristou. Ve všem co dělám jsem hackerem v původním slova smyslu, snažím se najít lepší řešení přesto, že “takhle se to přece nedělává”. Jsem fanouškem Open Source řešení. Pokud mi zůstane volný čas po všem co jsem popsal, tak jej rád strávím v dílně u šílených konstrukcí, z nichž některé se mi daří přetavit v návody na tomto webu.

Čím vám můžu být prospěšný

Můžu nabídnout zkušenosti se zálohovacími systémy různých velikostí a cenových kategorií. Umím také zařídit, aby vaše důležitá data byla v bezpečí i když přijdete o notebook/server/serverovnu/poskytovatele. Vím jak data zachránit pokud jste o ně již přišli a je to jenom trochu možné. Vím co vše je potřeba k tomu, aby serverovna nebyla jenom nebezpečným skladištěm serverů a kabeláže, addie andrews případně místem občasných požárů. Vím na co se ptát při výběru serveroveny v exotické zemi. Umím připravit systémy pro monitoring prostředí. Znám dobré způsoby jak udržet přehled o vybavení firmy. Vyznám se i ve webových technologiích a vím jak dostat efektivně informace na internet. Mám zkušenosti s nástroji Google a vím jak je využít v osobní a firemní prospěch.

Rád vám poskytnu konzultace ve všech oblastech kterým rozumím. Mám rád neřešitelné problémy.

Kontakt

ondrej@pistek.eu

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva