Prodej krevet v Brně

Prodej dočasně zastaven, není co prodávat.

Nabízím k prodeji krevetky Neocaridina heteropoda var. Red (takzvané Cherry krevety) z mého chovu.Neocaridina heteropoda var. Red (Cherry)

Krevetky tohoto druhu jsou nenáročné k chovu a začátečníkům rád poskytnu rady jak na to.

Krevetky jsou pouze k osobnímu odběru v Brně Bohunicích v množství závislém podle aktuálního stavu chovu. Prodávám krevetky středního vzrůstu je tedy velká šance přežití do dospělosti a zároveň je pravděpodobné, že nebudou mít problémy s aklimatizací. Na přání můžu prodat i dospělé a nebo úplně prťavé.

Oběr: Brno Bohunice
Cena: Prodej aktuálně zastaven

Kontaktovat mě můžete emailem na krevety@pistek.eu  a nebo odesláním formuláře.

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

30.12.2014 Jenom pro jistotu dodávám, že stále neprodávám. V akvárku se mi nějak nedaří, asi hlavně proto, že na něj nemám vůbec čas.

8. 3. 2014 Opět zastavuji prodej, něco jsem rozprodal a moc se mi nedaří doplňovat stavy. Vzhledem ke stavu akvária a nedostatku volného času nečekám obnovení prodejů v následujícím měsíci.

20. 1. 2014 zase mám pocit, že bych potřeboval větší akvárium a nebo rozdat větší množství krevetek. Nechcete krevetku? Hodí se k dětem, vychovaná hodná, zvládá to v akváriu i 14 dní sama, když není páneček doma 🙂

12. 1. 2014 Aktuálně nabízím i Trhutku plovoucí(Riccia fluitans), ale té je na prodej jenom pár kusů asi jako pinpogový míček. Nechci prodávat drť která je k vidění na burzách a v mém malém akvárku toho moc nepřebývá. Takže kdo se dřív ozve ten získá.

5. 1. 2014 Akváriem se prohání zase spousta prcků, uvidíme jak se jim podaří vyrůst ve společnosti rybek. Pokud to dobře půjde, tak budu mít zase něco na prodej.

25. 12. 2013 Do akvária přistála nová dávka Trhutky plovoucí(Riccia fluitans), Krevetí prckové se tak budou mít kam nastěhovat.

21.12.2013 Bohužel musím zklamat další zájemce o krevety. Obsloužím aktuální zájemce a další budou muset počkat jestli něco vyroste. Přeji všem šťastné a veselé vánoce, zavíráme krám.

14.12.2013 V akváriu se mi už prohání skupinka Krevetek kantonských var. Crystal Red, ale ty na prodej hned tak nebudou, zatím se nepřemnožují tak jako Cherry.

7.12.2013 Akvárium jsem doplnil o nové druhy, snad to nebude mít dopad na krevetky. Oba druhy ryb(Indostomus paradoxus a Oryzias songhramensis) by měly být mírumilovné.

20.10.2013 po několika prodejích se mi podařilo stabilizovat počty krevet na moje nevelké akvárium a už mi jich aktuálně k prodeji moc nezbývá. Pokud máte zájem napište, něco málo na prodej ještě mám.

19.9.2013 krevety se zdárně množí, takže máme spoustu na prodej, k objednanému množství přidáváme štědrý bonus

23.9.2013 další krevetky našly nový domov, ale ještě pořád máme na rozdávání

1 thought on “Prodej krevet v Brně

  1. ota

    Včera jsem poslal dostaz na dostupnost, dneska mám krevetky doma. Rychlé a příjemné jednání, vstřícnost a k nákupu dokonce bonus. Naprosta spokojenost.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.